Vstupujete na stránky s obsahom pre dospelých.

Kliknutím na tlačidlo „Vstúpiť“ prehlasujem, že som starší ako 18 rokov a nepripustím, aby k tu uvedeným dátam pristupoval ktokoľvek nespôsobilý či neplnoletý.

Sexy Elephant Don Pudre 200 g

TOP 18 v kategórii Erotické čistiace prostriedky

Sexy Elephant Don Pudre 200 g

Doporučená ponuka Ružový slon

Na sklade • 1 variantDarčekDoplnkové služby2,99 €99 % • 842 recenziíShop roka 2023 - FinalistaUdržateľný e-shopĎalšie informácie

• potrebna vec pre starostlivost o hracky

Udržuje jemnosť materiálu sexuálnej pomôcky na opakované použitie. Odporúčam

Tak dlho sme hľadali perfektnú starostlivosť o umelé vagíny a masturbátory, ktoré by vyhovovali všetkým našim požiadavkám, až sme si nakoniec nechali vyrobiť vlastné. Púder Don Pudre svojou kvalitou, praktickým balením predbehne aj drahšie produkty od popredných značiek na trhu. Poteší vás aj „asbestos free“ certifikácia a veľké balenie za super cenu.

Púder Don Pudre vytvorí na povrchu hračiek jemnú, nelepivú vrstvu poprašku, ktorý zabráni zlepeniu umelých vagín a ich následnému poškodeniu. Vďaka sypkému prevedeniu sa dobre sype cez dierky v hrdle fľaštičky a vždy stačí použiť len malé množstvo.

Počas testovania a vyberania najlepšej zložky pre náš produkt sme medzi sebou porovnávali púdre s mastencom a kukuričným škrobom. Hodnotili sme ich vlastnosti pri aplikovaní, roztieraní aj pohlcovaní vlhkosti. Víťazom testu sa stal mastenec , ktorý sa osvedčil hlavne kvôli svojej stálosti a technologickým vlastnostiam. Púder Don Pudre preto vyrábame z kvalitného mastenca, ktorý má parádne absorpčné schopnosti , jemnú konzistenciu a nadchne vás tiež svojou ľahkou umývateľnosťou. Na rozdiel od kukuričného škrobu zostávajú jeho popísané vlastnosti rovnaké aj pri extrémnych teplotách. Tiež sa nám na ňom páči, že nežmolkuje . Vďaka svojmu minerálnemu pôvodu dokáže tiež zabrániť prípadnému rozvoju plesní v záhyboch pomôcok, a to hlavne v prípadoch, keď hračku poriadne neosušíte a rýchlo ju na dlhšiu dobu zavrite do nepriedušného obalu. Vlhké a teplé prostredie plesne zbožňujú a kukuričný škrob, alebo komplexný rastlinný sacharid, pre nich predstavuje skvelý zdroj potravy.

Náš produkt sa pýši certifikátom, ktorý potvrdzuje jeho bezpečnosť, pretože na základe laboratórnych testov neobsahuje žiadny azbest. Môžete sa preto spoľahnúť na jeho kvalitu.

Ako sme už spomínali, hlavnou funkciou púdru je starostlivosť o umelé vagíny a masturbátory , ktoré by ste po umytí a osušení mali prepudrovať. Len tak zostanú realistické hračky stále zamatovo hebké a jemné, ako nové. Púder Don Pudre vďaka svojej jemnej štruktúre uľahčuje aj obliekanie gumového a latexového oblečenia . To ocenia všetci milovníci latexu a BDSM hier.

Praktická oválna fľaštička sa dobre drží v ruke a pred prvým otvorením z nej musíte odstrániť plastový prúžok pod uzáverom, ktorý slúži ako hygienická ochrana. Pod viečkom nájdete sadu niekoľkých dierok, cez ktoré sa púder sype lepšie, než ako to poznáte u iných značiek.

Ako púder Don Pudre správne používať: Po divokých hrátkach použitú hračku dôkladne umyte prúdom vlažnej vody, vydezinfikujte a osušte uterákom. Najlepšie urobíte, keď po osušení počkáte, až masturbátor poriadne uschne, položený napríklad na nočnom stolíku, a až potom začnete s jeho púdrovaním. Nakoniec naneste na suchú a čistú hračku malé množstvo púdru tak, aby sa na povrchu vytvorila tenká vrstva poprašku. Aby sa prášok rozprestrel aj po celom vnútornom rukáve umelej vagíny, odporúčame s masturbátorom zatrepať smerom hore a dole. Pravidelným používaním mastenca predĺžite krásu aj životnosť erotických hračiek, pretože ich materiál zostane bez vlhkosti. Púder môžete použiť aj na údržbu alebo obliekanie gumovej a latexovej bielizne a oblečenia.

Veľké 150g balenia za super cenu vám vydržia veľmi dlho. A to aj v prípade, že ho budete používať nielen na erotické hračky, ale aj na latexovú bielizeň, pretože vždy stačí použiť len trošku, ktorú rozotrite po celej veľkej ploche.

Upozornenie: Produkt nenechávajte v blízkosti detí. Dajte pozor, aby sa púder nedostal do kontaktu s očami, ústami alebo do otvorených rán. Pri nechcenom zasiahnutí postihnuté miesto vypláchnite čistou vodou a pri prípadných alergických reakciách alebo iných zdravotných problémoch vyhľadajte lekára.

• potrebna vec pre starostlivost o hracky

Udržuje jemnosť materiálu sexuálnej pomôcky na opakované použitie. Odporúčam